O firmě Akce, výprodeje Kontakty

                   

Plastová střeva pro potravinářský průmysl

Plastová 5-ti vrstvá střeva :

5-ti vrstvá oboustranně orientovaná střeva vyrobená z polyamidu a polyolefinu. Mají široký záběr použití - masné výrobky všech druhů, velikostí a složení jakož i výroby měkkých sýrů, másla, tuků a jiných výrobků.

Aplikace : tyto střeva jsou vhodná jako obal pro veškeré výrobky salámového typu (v tyčích), jak vařených klasickou metodou (72°C v jádře výrobku), tak jsou také vhodná pro výrobky procházející sterilizací (121°C). Vyznačují se vysokou pevností při narážení a tepelném opracování, vysokým leskem a širokou škálou barev.

  Dostupné kalibry :  od 30 mm do 160 mm, na zakázku i větší kalibry

Barvy : transparentní (čirá), růžová, bílá, hnědá, červená, oranžová, žlutá, zlatá, černá ..... a další

Bariérové vlastnosti :  zaručují vynikající ochranu výrobků - nedochází k přenosu vodních par a vlhkosti ze střeva do výrobku, zamezují kontaktu kyslíku s obsahem střeva (dílo). Střevo přispívá k prodloužené trvanlivosti výrobku bez ztráty jeho kvality.

                   

Mechanické vlastnosti : extrémně odolná a pružná střeva (přerazitelnost 5 - 12 %). Vhodná i pro vysokorychlostní, automatické narážení.

Teplotní odolnost : teplotně odolná do teploty 90°C. Výborně odolávají velmi nízkým teplotám, což umožňuje skladování v mrazu po delší dobu.

Hygienické vlastnosti : nepřenáší do konečného výrobku žádné chutě ani vůně. Jsou certifikovány v akreditovaných institucích. Kvalita je neustále sledována.

                   

Návod k použití - příprava před narážením :


Plastová střeva jednovrstvá - DEVRO :

MiniRALEN - párková neuditelná :

Plastové střevo MiniRALEN bylo speciálně vyvinuto pro masné výrobky typu Frankfurtský párek. Toto střevo vám poskytne rozhodující konkurenční výhodu a zvýší prodej vašich výrobků i na těch nejnáročnějších trzích.         MiniRALEN je vyroben z  biaxiálně orientované polyamidové tubulární fólie. Střevo má mimořádně vysokou mechanickou pevnost a pružnost. Tyto vlastnosti umožňují velmi efektivní a bezporuchovou výrobu všech vhodných masných výrobků při vysokých rychlostech plnění na poloautomatických a automatických plnících a vysokorychlostních přetáčecích strojích včetně automatického navěšování masných výrobků. Extrémně nízká propustnost kyslíku a vodních par zabraňuje ztrátám hmotnosti v průběhu vaření, během skladování a při distribuci. Aroma a barva produktů jsou uchovávány po dlouhou dobu.

Dostupné kalibry (narážecí v mm) : 16, 18, 19H, 22, 24, 26, 32, 41

Doporučené zpracování :

Výhody :

Aplikace : Frankfurtské párky, Vídeňské párky, Hot Dogs, Špekáčky, Cigáro.

Dokumenty ke stažení : Kalibry a barvy , Calibres and colors

                   


RALEX S :

Působivé tvary a atraktivní vzhled – tak budou vypadat vaše masné výrobky v plastových střevech RALEX S. Tohoto výjimečného vzhledu je možné dosáhnout díky speciálním vlastnostem střeva. RALEX je vyroben ze směsi plastických látek na bázi polyamidu následně biaxiálně orientovaných. Vykazuje vysokou pevnost a pružnost při zpracování, čímž zaručuje hladký a lesklý povrch. Extrémně nízká propustnost vody brání váhovým úbytkům během tepelného opracování a skladování, nízká propustnost pro kyslík prodlužuje dobu skladování a distribuce hotových masných výrobků. Aroma a barva produktů jsou uchovávány po dlouhou dobu. Střevo má mimořádně vysokou mechanickou pevnost a pružnost. Tyto vlastnosti umožňují velmi efektivní a bezporuchovou výrobu všech vhodných masných výrobků při vysokých rychlostech plnění na poloautomatických a automatických plnících a vysokorychlostních přetáčecích strojích včetně automatického navěšování masných výrobků. RALEX S bude vaší        první volbou pro bezporuchovou, efektivní a ziskovou výrobu.

Dostupné kalibry (narážecí v mm) : 35 až 121

Barvy : hnědá, černá, bílá, oranžová, krémová, flamingo, stříbrná, modrá, sv. modrá, růžová, sv. žlutá, červená,             žlutá, zlatá-světlá, zlatá-kovová, bronzová, pistáciová, bordó, tmavě zelená, sytě oranžová

Doporučené zpracování :

Výhody :

Dokumenty ke stažení : Kalibry a barvy , Calibres and colors

                             


Pro více informací nás můžete kontaktovat zde , nebo telefonicky - viz. "Kontakty".

Web od SEO agentury PRONETmedia