O firmě Akce, výprodeje Kontakty

         

Speciálním sortimentem naší firmy jsou exkluzívní a vyjímečná střeva, která Vaše masné výrobky posunou do vyšších kvalitativních tříd zejména svým neopakovatelným finálním vzhledem a atraktivitou pro konečného spotřebitele.


Kořenící střeva SPATEX :                                          

Textilní střeva s vnitřní stranou potaženou různými jemno nebo hrubozrnnými druhy koření a kořenících směsí. Velký dekorační účinek pro Vás výrobek, snadná výroba. Více informací zde.


Kořenící střeva SPATEX-INSHAPE :                      

Textilní střeva různých tvarů s vnitřní stranou potaženou různými jemno nebo hrubozrnnými druhy koření a kořenících směsí. Velký dekorační účinek pro Vás výrobek, snadná výroba. Více informací zde.


Plastová kořenící střeva SPICEBAR :                  

Plastová, bariérní střeva s vnitřní stranou potaženou různými druhy koření, směsí, barevných pokryvů.                 Více informací zde.


Textilní střeva VISCOFLEX, VISCOFLEX SMOKE :             

Textilní, šitá střeva imitující zvířecí žaludky. Zajišťují velmi pevný a vysoce estetický obal Vašich výrobků.        Více informací zde.


Kolagenní střeva COLLAREX :                               

Textilní, šitá střeva s kolagenní fólií uvnitř. Neomezené možnosti tvarování střeva a výsledného produktu.        Více informací zde.


Pro více informací nás můžete kontaktovat zde , nebo telefonicky - viz. "Kontakty"

Web od SEO agentury PRONETmedia